www.cvonline.hu

Értékesítési menedzser

  • A hirdetés 880 napja lejárt

Magyar tulajdonú, a piacot meghatározó, call center szolgáltatással foglalkozó cégünkhöz az alábbi pozícióba keressük munkatársunkat:

Feladatok:

-          Ügyfélakviráció, a cég szolgáltatásainak értékesítése,

-          Rendszeres tárgyalások, ügyféltalálkozók lebonyolítása, folyamatos sales tevékenység biztosítása,

-          Bemutatkozó anyagok elkészítése, elküldése, prezentációk elkészítése,

-          Beérkező ajánlatkérések kezelése, adminisztráció, kapcsolattartás, és előadása, tárgyalások levezénylése,

-          Kapcsolattartás az új és korábbi ügyfelekkel, munkafolyamatok időnkénti felülvizsgálata, menedzselése,

-          Árazás és keretszerződések kialakítása, megírása és egyeztetése a partnerekkel,

-          Piaci trendek és igények figyelemmel kísérése, versenytárs-elemzés

Elvárások:

-          Szolgáltatásértékesítésben szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat,

-          Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,

-          Felsőfokú végzettség és második idegen nyelv közép szintű ismerete ajánlott,

-          Önálló munkavégzés, proaktivitás, határozott fellépés,

-          Felelősségtudat, megbízhatóság, hitelesség,

-          Megoldásra törekvés, lendületes és céltudatos munkavégzés,

-          Eredményorientált személet,

-          Gyors gondolkodásmód, kreativitás,

-          Office (Excel, Word) felhasználói szintű használata.

Amit kínálunk:

-          Biztos háttérrel rendelkező, multinacionális megbízók,

-          Versenyképes jövedelem,

-          Alkalmazotti munkaviszony, heti átlag 40 munkaóra, határozatlan idejű szerződés,

-          Folyamatos fejlődési lehetőség,

-          Önmegvalósítás a szerzett tapasztalatok és adott célok viszonyában.

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.

Referenciakód: „ÉRME”

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő