www.cvonline.hu

Értékesítési Menedzser

  • A hirdetés 1051 napja lejárt

A

MINELL Anyagvizsgáló és Minőségellenőrző Kft.

felvételt hirdet az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, az elért ügyfélpozíciók megtartása, erősítése, fejlesztése
  • Piacfejlesztés, új értékesítési lehetőségek felkutatása és kiaknázása Magyarországon és a Közép-Kelet-Európai Régióban
  • A piaci trendek folyamatos figyelemmel kísérése
  • A mindenkori értékesítési stratégia betartása
  • Proaktív részvétel a cég üzleti stratégiájának végrehajtásában

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Műszaki termékek és/vagy műszaki szolgáltatások értékesítésében szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • A közvetlen ügyfél-kapcsolattartáshoz szükséges utazások rugalmas vállalása
  • Kiváló kommunikációs készség, tárgyalási készség
  • Kezdeményezőképesség, előrelátó gondolkodásmód
  • Ügyfél-akvizíciós gyakorlat/tapasztalat
  • Kiváló prezentációs készség
  • Gyors, hatékony problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • Új ismeretek iránti fogékonyság
  • Kiegyensúlyozott, stabil személyiség
  • Alkalmazási szintű számítógépes ismeretek, Word, Excel, PowerPoint készség szintű alkalmazása
  • B típusú jogosítvány

Előnyök:

  • Gépészeti, energetikai, anyagtechnológiai, hegesztés-technológiai, kohászati vagy valamely ezekkel rokon területen szerzett mérnöki/üzemmérnöki oklevél
  • Gépipari, fémipari, energetikai, anyagvizsgálati vagy ezekkel rokon területen szerzett tapasztalat
  • B2B üzleti környezetben szerzett értékesítési tapasztalatok
  • Német és/vagy valamely környező ország nyelvének ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (alapbér + jutalék)
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Kitűnő referencia
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Magyarország, esetenként környező országok

Munkavégzés központi helye: Százhalombatta

Munkaidő: napi 8 óra, kötetlen munkaidő-beosztás

Munkába állás kezdete: a pályázat elbírálását követően azonnal

Honlap: Link megjelenítése

Magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát, valamint magyar és angol nyelvű motivációs levelét – a pozíció megjelölésével – a lenti e-mail címre 2014. 12. 03-ig várjuk.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Energetika / Villamosság