www.cvonline.hu

Értékesítési menedzser

  • A hirdetés 1135 napja lejárt

szakembert keresünk, legalább 5 év informatikai, biztonságtechnikai tapasztalattal, rendszerintegrációs termékek és szolgáltatások értékesítésére.

A SEAWING Kft. 25 éve foglalkozik magas színvonalon biztonságtechnikai rendszerek fejlesztésével, gyártásával, forgalmazásával. Cégünk úttörő szerepet játszott a RFID technológián alapuló beléptető rendszerek magyarországi terjesztésében. A SEAWING Magyarországon és a régióban több, mint 2000 közép-, nagyvállalati és kormányzati referenciával rendelkező vállalkozás.

Az Értékesítési csapatunkba keresünk olyan szakembert, aki jó problémamegoldó képességével és kiváló kommunikációs alkalmasságával tudja szakmai tudását kamatoztatni. Angol nyelvtudásával képes a nemzetközi piacon is üzleteket elnyerni és viszonteladói partnerségeket kialakítani. Olyan embert keresünk, aki a karrierjét egy olyan vállalat kereteiben akarja építeni, ahol a folyamatos fejlődés mellett egy állandó innovációs légkör veszi körbe.

Feladatok:

  • Árajánlat készítése, megrendelések felvétele, szerződések készítése.
  • Feladata a speciális igények, fejlesztések kalkulációja a specifikációk és más területekről kapott adatok alapján.
  • Folyamatos kapcsolatot kell tartania a vevőkkel, az értékesítés tárgyához szükséges kereskedelmi anyagokat el kell juttatnia, a szükséges bemutatókat és tárgyalásokat le kell folytatnia.
  • Vezetnie kell az árajánlatot a megrendelésig vagy szerződéskötésig, és követnie kell a teljesítést a számlázásig.
  • Szerződéskötés esetén gondoskodnia kell a szerződések kétoldalú aláírásáról és annak tárolásáról.

Elvárások:

  • Legalább 4-5 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • értékesítői tapasztalat IT vagy biztonságtechnikai területen,
  • csapatjátékos,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • aktív, élő kapcsolatrendszer,
  • felsőfokú (preferáltan informatikai, villamosmérnöki) végzettség,
  • karizmatikus, motivált, rugalmas és proaktív személyiség,
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (telefon, laptop, autó),
  • szakmai fejlődés lehetősége,
  • hosszú távú karrier-lehetőség.

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Budapest

Helyek Budapest
Pest
Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol