www.cvonline.hu

Értékesítési menedzser

  • A hirdetés 1043 napja lejárt

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalkozási célok megvalósítása érdekében a megcélzott piaccal való kölcsönös kapcsolat kiépítésének és fenntartásának elemzése, tervezése, bevezetése;
  • Keretszerződések áttekintése, szükség szerint frissítése, új szerződések megkötése belföldi és külföldi kereskedelmi partnerekkel egyaránt
  • A HYD cégcsoport hazai és nemzetközi partnereivel /nagyobb vevők, forgalmazók, potenciális partnerek/ való kapcsolattartás, az ehhez kapcsolódó kommunikációs, adminisztrációs és tervezési feladatok ellátása angol és magyar nyelven;
  • Export piac fejlesztése
  • Értékesítési és marketing programok tervezése és szervezése az értékesítési adatok és a piaci elemzések alapján
  • Kereskedelmi koncepció kialakítása, árlisták, árengedmények és szállítási feltételek, eladásösztönző költségvetések, értékesítési módszerek, speciális ösztönzők és kampányok meghatározása;
  • Szállítmányok koordinálása és nyomon követése
  • Folyamatos ügyfél-kommunikáció
  • éves értékesítési terv és stratégiai terv készítése, mind hazai mind külföldi viszonylatban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú /közgazdász/ végzettség,
  • Legalább 5 éves, ezen a területet szerezett munkatapasztalat,
  • Angol nyelv magas szintű ismerete,
  • Önálló munkavégzés,
  • megbízhatóság,
  • precizitás, határozottság,
  • vezetői képesség,
  • kiváló szervező és koordinációs valamint,
  • magas szintű kommunikációs és tárgyalási készség,
  • proaktivitás,
  • sales- és marketingszemlélet.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • FMCG területen szerezett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • mobiltelefon
  • laptop
  • cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol