www.cvonline.hu

Értékesítési Menedzser

  • A hirdetés 949 napja lejárt

Magyarországon saját iparágában piacvezető, nemzetközi színtéren folyamatosan növekvő részesedéssel jelen lévő marketingeszközök gyártásával foglalkozó vállalat belföldi értékesítési csapatába új munkatársat keres az alábbi munkakörben:

Főbb feladatai:

  • termékeink ill. szolgáltatásaink értékesítése
  • meglévő ügyfelek kezelése, folyamatos ügyféllátogatások
  • piac/ügyfélkör bővítés
  • ügyfelek részére árajánlatadás, ajánlatok követése
  • vevői elégedettség folyamatos nyomon követése
  • szükség esetén vevői reklamációkezelésben való közreműködés

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség (kereskedelmi / marketing diploma preferált)
  • értékesítés területen szerzett min. 2-3 év tapasztalat
  • tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • átlagon felüli kommunikációs készség
  • vevőorientált személet
  • műszaki affinitás
  • B kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • mobiltelefon, laptop
  • igényes, professzionális munkakörülmények
  • fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar és angol vagy német nyelvű fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címen várjuk.

Tájékoztatjuk, hogy csak abban az esetben áll módunkban felvenni a jelentkezőkkel a kapcsolatot, amennyiben maradéktalanul megfelelnek a pályázati feltételeknek. Ellenkező esetben nem küldünk külön értesítést. Megértését köszönjük!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő