www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER

  • A hirdetés 1186 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Kereskedelmi Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • Elsődleges felelősségi területe a nemzetközi, közúti partneri kör bővítése;
  • Kapcsolatteremtés a lehetséges külföldi partnerekkel, telefonos megkeresések, tárgyalások lebonyolítása, partneri viszony kialakítása;
  • Árajánlatok, tenderek összeállítása, ellenőrzése és utánkövetése;
  • Riportok, visszajelzések, statisztikák készítése;
  • Target listák elkészítése, partnerek nyilvántartása, CRM rendszer kezelése.

Elvárások:

  • Egyetemi / főiskolai gazdasági vagy logisztikai végzettség;
  • Min. egy éves értékesítési tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Biztos, tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás;
  • Pontos adminisztráció;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai területen szerzett tapasztalat;
  • Német és más idegen nyelvek tárgyalási szintű ismerete.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • „Értékesítői véna”;
  • Eredmény- és célorientált attitűd;
  • Önálló munkavégzés;
  • Kitűnő kommunikációs készség;
  • Rendszeres utazásra való hajlandóság.

Amit kínálunk: motiváló jövedelem (alapbér + bónusz), szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) a megpályázott pozíció megjelölésével „értékesítési menedzser” - a alábbi e-mail címre juttassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő