www.cvonline.hu

Értékesítési menedzser

  • A hirdetés 531 napja lejárt

Magyarországon piacvezető, jelentős nemzetközi jelenléttel bíró szépségipari vállalat, export értékesítésért felelős osztálya

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Kapcsolattarás a külföldi partnerekkel
  • 3-5 fős értékesítési csapat irányítása, motiválása
  • Forgalmi és készlet riportok készítése, elemzése
  • Az export Igazgató munkájának támogatása

Elvárt képességek, tapasztalatok:

  • Tapasztalat export (külkereskedelmi) értékesítésben
  • 2-3 éves vezetői tapasztalat
  • Eredményorientált szemlélet, strukturált gondolkodás
  • Precíz, felelősségteljes, proaktív személyiség
  • Aktív angol és/vagy német nyelvtudás (egyéb nyelvismeret előny)
  • Utazási hajlandóság
  • MS Excel magas fokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabilan, dinamikusan növekvő vállalat
  • Családias légkör
  • Változatos munkakör

Bérezés, juttatások:

  • Versenyképes fizetés
  • Tömegközlekedés támogatása

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: Fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével, fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol