www.cvonline.hu

Értékesítési menedzser (Veszprém / Debrecen / Budapest)

  • A hirdetés 1288 napja lejárt

Értékesítési menedzser

(Veszprém/Debrecen/Budapest)

Elsődleges felelősség:

A Delta Services Kft. portfóliójának direkt értékesítése meglévő ügyfélkörben

Feladatkörök, felelősségek:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, új ügyfelek felkutatása
  • Ügyféligények felmérése, igénygenerálás, termékmenedzsment
  • Ajánlatok készítése, szerződéskötés, megrendelés, kiszállítás, számlázás nyomon követése
  • Adminisztratív feladatok, CRM vezetése

Elvárások:

  • Középfokú gazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Értékesítői attitűd
  • Ügyfélközpontúság
  • 1-2 éves tapasztalat értékesítés vagy irodatechnika/IT területen
  • Csapatszellem

Előny:

  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Hideghívásokban való jártasság

Amit ajánlunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Veszprém/Debrecen/Budapest

Kérjük, jelentkezéskor a megjegyzés rovatban tüntesse fel, melyik városban szeretne dolgozni,

Helyek Hajdú-Bihar
Veszprém
Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő