www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 730477
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában.

Megbízónk a hazai informatikai piac egyik meghatározó szereplője, számukra keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Értékesítési menedzser – irodatechnika, kellékanyagok, IT (E-DT04)

Elsődleges feladat:
Ügyfelünk portfóliójának direkt értékesítése vállalati ügyfélkörben

Feladatkörök, felelősségek:
•    Ügyfélakvirálás, ügyfelekkel való kapcsolattartás
•    Ügyféligények felmérése, igénygenerálás, termékmenedzsment
•    Ajánlatok adása, szerződéskötés, megrendelés, kiszállítás, számlázás
•    Értékesítés folyamatának végig vitele egészen a reklamációkezelésig
•    Adminisztratív feladatok, CRM vezetése

Elvárások:
•    Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
•    Legalább 2 éves tapasztalat irodatechnikai/kellékanyagok/IT termékek és szolgáltatások értékesítésében
•    Irodatechnikai termékek és piac ismerete
•    Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
•    Kiváló kommunikációs készség
•    Megbízható kapcsolati tőke
•    Értékesítői attitűd
•    Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent:
•    Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

Amit ajánlunk:
•    Szakmai fejlődési lehetőség
•    Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest
Fizetés: versenyképes alapbér+ jutalék + céges gépkocsi
Munkavégzés: alkalmazotti jogviszony

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja Word formátumú önéletrajzát az oldalon.

További információért kérjük, hívja a +36 30 730 2549-os számot!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió