www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER – Felvonók és mozgólépcsők

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1134037

Megbízónk anyavállalata a világ egyik vezető acél- és gépipari konszernje. A konszern felvonógyártó üzletágához tartozó magyarországi vállalatának tevékenységi köre: felvonók, mozgólépcsők telepítése, szerelése, üzembe helyezése, karbantartása és javítása. Megbízónk részére budapesti telephelyre keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Új berendezések értékesítése jelenlegi és új vállalati ügyfelek részére
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, a vállalathoz beérkező ajánlatkérések feldolgozása
  • Ügyfélkapcsolatok kialakítása, fejlesztése és ápolása
  • Vevőigények felmérése, ajánlattétel, szerződések előkészítése és megkötése
  • Értékesítési projektek és piaci folyamatok nyomon követése
  • Munkakörhöz tartozó adminisztratív folyamatok ellátása
  • Felvonók és mozgólépcsők életciklusával kapcsolatos megfelelő szintű szakmai tapasztalat esetén egy kisebb értékesítési csapat vezetése

Elvárások

  • Felsőfokú (egyetem/főiskola) műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • Felvonókhoz, mozgólépcsőkhöz kapcsolódó értékesítésben szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Magas szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (általános irodai programok)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Erős értékesítői attitűd
  • Utazással járó munkakörrel szembeni rugalmasság
  • Precizitás, határozottság, önállóság
  • Lelkiismeretesség, elkötelezettség, csapatszemlélet
  • Kiemelkedő kommunikációs készség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes fizetés + bónuszok
  • Béren kívüli juttatások
  • Céges autó és telefon
  • Rendszeres továbbképzések
  • Kulturált munkakörülmények
  • Biztos nemzetközi háttér

A munkavégzés helye

Budapest és környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER – Felvonók és mozgólépcsők, Budapest és környéke

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Koronghy Erika
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678