www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI MENDEDZSER

  • A hirdetés 891 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Kereskedelmi Igazgatósága folyamatosan bővülő csapatába keres:

Feladatok:

  • Elsődleges felelősségi területe a nemzetközi, közúti partneri kör bővítése;
  • Kapcsolatteremtés a lehetséges külföldi partnerekkel, telefonos megkeresések, tárgyalások lebonyolítása, partneri viszony kialakítása;
  • Árajánlatok, tenderek összeállítása, ellenőrzése és utánkövetése;
  • Riportok, visszajelzések, statisztikák készítése;
  • Target listák elkészítése, partnerek nyilvántartása, CRM rendszer kezelése.

Elvárások:

  • Min. középfokú gazdasági vagy logisztikai végzettség;
  • Min. egy éves értékesítési tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Biztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Pontos adminisztráció;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Rendszeres külföldi utazások vállalása (havonta egyszer pár napra).

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági vagy logisztikai végzettség;
  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai területen szerzett tapasztalat;
  • Egyéb idegen nyelvek (német, orosz, ukrán, spanyol, olasz, francia) tárgyalási szintű ismerete.

Szükséges kompetenciák:

  • Értékesítői véna”;
  • Eredmény- és célorientált attitűd;
  • Önálló munkavégzés;
  • Kitűnő kommunikációs készség;

Amit a Waberer's kínál:

  • motiváló jövedelem (alapbér + bónusz), szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Állás adatai

Állás azonosító: 2010
Pozíció megnevezés: ÉRTÉKESÍTÉSI MENDEDZSER
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Értékesítés és kereskedelem
Foglalkoztatás típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2014.12.18.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol