www.cvonline.hu

Értékesítési manager

  • A hirdetés 1097 napja lejárt

Mi elsősorban egy nagykonyhai gépek kereskedelmével foglalkozó cég vagyunk. Az utóbbi években a vásárlók igényeit kiszolgálva egyre komplexebb megoldásokat nyújtunk, úgymint éttermek megtervezése, teljes körű felújítása, konyhatechnológiai felszerelése, beüzemelése, majd későbbiekben szervizelése.

Feladatok:

  • Beérkező e-mailekre, telefonokra válaszolni,
  • Árajánlatok készítése
  • Nagykonyhai készülékek ismerete
  • Vevőkkel való kapcsolattartás (e-mailben, telefonon, személyesen)
  • Eladás- készletről, vagy megrendeléssel

Elvárások:

  • Érettségi
  • Alapfokú informatikai ismeretek (MS Office, internet)
  • B típusú jogosítvány
  • Kommunikációs képesség
  • Angol nyelvtudás
  • Műszaki beállítottság
  • Megbízható, talpraesett, céltudatos
  • Problémamegoldóképesség
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat előny

Amit nyújtunk:

  • Dinamikusan fejlődő cég
  • Fiatal munkatársak
  • Otthonos munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás
Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő