www.cvonline.hu

Értékesítési Manager - flottakezelés

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1070444
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Sales Manager – flottakezelés

Igazi sales-alkat vagy?

Nem okoz számodra gondot mások megszólítása, az ügyfélszerzés?

Szereted, ha a teljesítményed alapján és igazságosan díjaznak a munkád során?

A megbízónk:

Megbízónk egy Magyar tulajdonban lévő, 8 éve a piacon működő, dinamikusan fejlődő flottakezelő cég.

Téged keresünk, ha

§  igazi sales alkat vagy, és ezen a területen képzeled el a jövődet.

§  Ha olyan környezetben szeretnél dolgozni, ahol számít, hogy mit teszel le az asztalra.

§  Ha van 1-2 év hasonló területen szerzett ismereted, van értékesítési ismereted.

§  Erős piacszerzési affinitással rendelkezel.

§  Elszánt vagy és kitartó.

§  Dinamikusan állsz a munkához, önállóan proaktívan működsz.

Még inkább téged keresnek ha:

§  Autóipari területen szerzett ismeretekkel is rendelkezel.

§  Pénzügyi értékesítésben vagy B2B értékesítésben szereztél tapasztalatot.

§  Rendelkezel aktív kapcsolatrendszerrel.

§  Felsőfokú végzettséged van.

§  Angol nyelvismerettel rendelkezel.

Feladataid a következőek lennének:

§  Flottakezeléshez kapcsolódó szolgáltatások ismertetése és értékesítése.

§  Akvirálás, új üzleti lehetőségek, partnerek proaktív felkutatása (B2B).

§  DM kampányok levezetése.

§  Konferenciákon, üzleti klubbokon való részvétel, ügyfélkör szélesítés.

§  Aftersales.

§  Szerződések, árajánlatok előkészítése.

§  Tárgyalások, levezetése.

§  Jelentések, statisztikák elkészítése a vezetőség részére.

Amire garantáltan számíthatsz:

§  Alapbér + teljesítményarányos bér.

§  Bónuszok (volumen).

§  Telefon, laptop.

§  Céges autó.

§  Támogatási rendszer az új belépők részére.

Munkavégzés helye:

§  Szentendre

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió