www.cvonline.hu

Értékesítési, logisztikai ügyintéző

Régió: Budapest
Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.12.27.
Hirdetés azonosító: 887291

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk értékesítési, logisztikai ügyintéző munkatársakat törökbálinti munkavégzéssel.

Feladatok:

- folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, probléma- és reklamációkezelés
- kapcsolattartás, együttműködés a társosztályokkal
- megrendelések felvétele és továbbítása az illetékes kollégáknak
- kiszállítás, fuvar megszervezése
- fuvarfeladatok optimalizálása
- a beérkező rendelések alapján előrejelzés készítése
- értékesítési adatok elemzése, kimutatások elkészítése
- napi, heti, havi riportok elkészítése
- havi, negyedéves bevallások elkészítése, kiküldése
- a területére vonatkozó működési folyamatok, követelmények ismerete, alkalmazása
- nemzetközi kereskedelmi dokumentumok kezelése

Elvárások:

- középfokú szakirányú végzettség
- angol nyelvtudás (szóban és írásban)
- minimum 2 – 4 év tapasztalat
- fuvarszervezői gyakorlat
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- ügyfélközpontú, profitorientált gondolkodásmód
- kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Előny:
- felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelemcsomag
- 7. hónaptól cafeteria
- lehetőség egyéni és csapatbónuszra
- hosszú távú munkalehetőség
- munkába járási költségtérítés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a