www.cvonline.hu

Értékesítési, logisztikai asszisztens

Régió: Budapest
Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.06.13.
Hirdetés azonosító: 890060

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk értékesítési, logisztikai asszisztens munkatársat törökbálinti munkavégzéssel.

Feladatok:

- fuvarszervező és értékesítő kollégák munkájának támogatása
- kapcsolattartás a vevőkkel, probléma- és reklamációkezelés
- kapcsolattartás, együttműködés a társosztályokkal
- megrendelések felvétele és továbbítása az illetékes kollégáknak
- kiszállítás, fuvar megszervezése
- értékesítési adatokból kimutatások készítése
- napi, heti, havi riportok elkészítése
- a területére vonatkozó működési folyamatok, követelmények ismerete, alkalmazása
- nemzetközi kereskedelmi dokumentumok kezelése

Elvárások:

- középfokú szakirányú végzettség
- erős társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- ügyfélközpontú, profitorientált gondolkodásmód
- kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Előny:
- felsőfokú szakirányú végzettség
- fuvarszervezői gyakorlat
- logisztikában, értékesítésben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelemcsomag
- 7. hónaptól cafeteria
- lehetőség egyéni és csapatbónuszra
- hosszú távú munkalehetőség
- munkába járási költségtérítés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a