www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI LOGISZTIKA KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 535 napja lejárt

A Vibracoustic CV Air Springs Magyarország Kft.
nyíregyházai telephelyére az alábbi munkakörbe munkatársat keres:

Feladata:

  • Kapcsolattartás  kül- és belföldi értékesítési managerekkel
  • Vevői igények/ rendelések összegzése, szállítási lehívások SAP-ban történő rögzítése
  • A szállítási határidők gyártásprogramozással és vevőkkel történő egyeztetése
  • Kiszállítások egyeztetése, szállítási okmányok kiállítása
  • Reklamációk adminisztrációs feladatainak intézése

Elvárásaink:

  • Tárgyalóképes angol/német nyelvismeret
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek (SAP)
  • 2-3 éves gyakorlat értékesítés, logisztika területén
  • Alaposság, szakmai elkötelezettség, jó problémaelemző készség.
  • Orosz nyelvismeret előnyt jelent

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük angol/német nyelvű pályázatát 2015. Július 20-ig juttassa el az alábbi címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő