www.cvonline.hu

Értékesítési koordinátor

  • A hirdetés 585 napja lejárt

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak

A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Szervezi és elemzi az értékesítési, piackutatási, piacbefolyásolási munkát, a teljesítmények elemzését,
  • Felügyeli a hálózati szintű statisztikai adatok gyűjtését, kialakítja és működteti a teljesítmény elemzési, beszámolási folyamatokat,
  • Részt vesz a Társaság belföldi értékesítési tervének elkészítésében, elemzi és értékeli a belföldi teljesítmények alakulását,
  • Javaslatokat tesz új értékesítési csatornák létrehozására és a meglévő csatornák funkcióinak bővítésére,
  • Megtervezi az új tarifa és szolgáltatástermékek jellemzőit,
  • Elemzéseket és értékeléseket készít a piaci konkurenciára, a társközlekedési ágazatok tevékenységére vonatkozóan, vizsgálja a menetrendjeikkel, áraikkal, általuk nyújtott kedvezményekkel kapcsolatos adatokat, információkat,
  • Elemzi a célcsoportok utazási szokásait, irányítja az új utasok megnyerését szolgáló lehetőségek felkutatását, elemzi a bevételeket, az utasszámlálások eredményeit és az utasforgalom alakulását,
  • Társasági szinten bevételekkel és költségekkel kapcsolatos heti, havi, negyedéves, éves beszámolót gyorsjelentést, prezentációt, elemzést készít,
  • Kapcsolatot tart és értékesítési kérdésekben egyeztet a partnervasutakkal és a nemzetközi szervezetekkel különös tekintettel a kelet-európai, egyes közép-kelet-európai, észak- kelet-európai és a dél- kelet-európai partner vasutakra,
  • Koordinálja és felügyeli a társközlekedési vállalatokkal való kereskedelmi megállapodások megkötését és végrehajtását,
  • Koordinálja az értékesítési kézikönyvek és segédletek elkészítését, oktatását és esetleges változtatásait.

Követelmények:

  • diplomával igazolt egyetemi vagy főiskolai végzettség közgazdasági vagy kereskedelmi területen
  • legalább egy idegen nyelv (német vagy angol) magabiztos tárgyalási szintű ismerete
  • 5-8 év értékesítési vagy kontrolling területen megszerzett szakmai gyakorlat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Előny:

  • értékesítési és közgazdasági ismeretek,
  • megbízhatóság, erős elemzői képesség,
  • jó kommunikációs készség

Munkavégzés helye: Budapest, Könyves Kálmán krt.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó jelentkezését várjuk az alábbi e-mail címen.

Kérjük, az tárgy mezőben jelölje meg a megpályázni kívánt pozíciót!

Bővebb felvilágosítást ad: Rizán Nikolett 1/511-7116

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol