www.cvonline.hu
Értékesítési koordinátor
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest, Magyarország
Hozzáadva: 2017.09.24.
Jelentkezési határidő: 2015.09.08.
Hirdetés azonosító: 966623
lejárt

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. csapatába új munkatársat keresünk, aki nem fél az új kihívásoktól.

Jöhetsz bármilyen iparágból, ahol gyors és felelős döntéseket kellett hoznod, ahol irányítottad már 4-5 ember munkáját, és hozzá vagy szokva a naponta változó elvárásokhoz.

Feladatok:

  • ügyféligények figyelése, ügyfelek ad-hoc kéréseinek lekövetése
  • 4-8 fő munkájának napi szintű követése
  • a napi operáció felügyelete
  • részvétel ügyféltalálkozókon, ügyféllátogatásokon
  • kapcsolattartás és együttműködés a társirodákkal

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • minimum 3-5 ember napi munkájának vezetésében szerzett tapasztalat

(akár kereskedelmi területről, akár HR-el összefüggő területről)

  • önálló, talpraesett személyiség
  • nyílt, kommunikatív stílus

Amit nyújtunk:

Téged keresünk, ha:

  • már unod az FMCG kereskedelmet és szívesen foglalkoznál egy más szektorral, akár a HR-el,
  • szükséged van a mindennapi pörgésre és szeretnéd megkapni az érte járó elismerést is,
  • egy olyan munkahelyre vágysz, amely megfelelően értékeli a befektetett energiád anyagi javakkal is.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.