www.cvonline.hu

Értékesítési koordinátor

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1060924
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Ha ügyfél centrikus vagy és szeretsz/szeretnél napi szinten angolul beszélni, olyan munkát keresel ahol a fő feladatod a kapcsolattartás, adminisztráció, kollégák munkájának támogatása akkor ez a munkakör Neked szól.

Megbízónk egy 100 éves múlttal rendelkező, holland központú felni gyártás fejlesztésében úttörő cég, mely 2008-ban többek között azzal a céllal jött hazánkba, hogy európai vevőit minél költséghatékonyabban és minél gyorsabban kiszolgálja.

Munkavégzés helye:

Tószeg

Amire garantáltan számíthatsz:

  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú álláslehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

Főbb feladataid lesznek:

  • a vállalat anyavállalatánál dolgozó külföldi értékesítő kollégák munkájának hazai segítése,
  • ügyfelekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás (angol nyelven is!),
  • partnerek magas színvonalú kiszolgálása,
  • vevői megrendelések fogadása, rögzítése, visszaigazolása, teljesítésének nyomon követése, reklamációk kezelése,
  • szállítói rendelések rögzítése, nyomon követése, garanciális ügyintézés
  • egyéb értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladat elvégzése (pl. vevő/szállító/cikk törzsadatok, árlisták karbantartása, egyéb),
  • rendelések és szállítmányok nyomon követése.

Amit Tőled elvárunk:

  •  középfokú végzettség,
  • 1-2 éves releváns munkakörben szerzett tapasztalat,
  • angol tárgyalóképes nyelvtudás.

Szükséges dokumentumok:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el a lenti e-mail címre.

Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya