www.cvonline.hu

Értékesítési koordinátor

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1042094

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértőés vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

(Budapest)

Nemzetközi hátterű, területén a piacvezetők közé tartozó vállalat budapesti kereske-delmi irodájába új munkatársat keresünk a következő területre:
Feladatok:

  • nyomon követi, támogatja a teljes értékesítési folyamatot a szervezeten belül az ajánlatadástól az értékesítésig,
  • kereskedelmi tevékenységeihez kapcsolódó feladatok ellátása: előzetes kalkulációk, árajánlatok készítése, kommunikáció a megfelelő szervezeti egységekkel, rendelések feldolgozása, napirend készítése az üzleti megbeszélésekhez,
  • rendszeres kapcsolattartás ügyfelekkel, termékekkel, szolgáltatással kapcsolatos in-formációk biztosítása napra készen
  • CRM rendszer kezelése, friss adatok, információk rögzítése, változások nyomon köve-tése, és gondoskodás a szervezeten belüli végrehajtásáról,
  • kapcsolattartás partnerekkel, beszállítókkal, az áruvásárlásokkal kapcsolatos ügyme-netet támogatása, egyeztetve a logisztikával,
  • értékesítési menedzserek munkájának támogatása, ad hoc feladatok ellátása
  • a területtel kapcsolatos szakismeret folyamatos fejlesztése, részvétel szemináriumo-kon, tréningeken, szakirodalom feldolgozása

Elvárások:
  • 2 év kereskedelmi területen, nemzetközi hátterű vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • aktív, folyékony angol nyelvtudás, mely alkalmazható szóban és írásban egyaránt
  • irodai, integrált rendszer használatában jártásság, haladó szintű MS Office ismeret
  • feladatorientált, együttműködő, kiváló szervező és kommunikációs képességgel ren-delkező személyiség

Juttatások:
  • stabil, nagy múltú, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat
  • fejlődési potenciállal bíró, hosszú távú lehetőség
  • versenyképes juttatás, Cafeteria

Előnyök:
  • azonnali kezdés
  • felsőfokú végzettség

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük, küldje angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét!

Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

Enloyd Kft.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group