www.cvonline.hu

ÉRTÉKESÍTÉSI KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 436 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

A vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Központi irodánkba

munkatársat keresünk:

FŐBB FELADATOK:

  • Helyszíni kapcsolattartó az értékesítési tárgyú kérdésekben belföldi és külföldi ügyfelek részére (telefonon, e-mailben, személyesen).
  • Piaci és központi folyamatelemzés együttműködésben az értékesítési vezetővel / áruházvezetővel / áruházi munkatársakkal / központi munkatársakkal.
  • A folyamatokban bekövetkező változások helyszíni koordinálása.
  • Az értékesítési folyamatok kiértékelése és adatainak feldolgozása.
  • Rendszeres információcsere a magyarországi és németországi szakterületekkel és projektvezetőkkel.
  • A magyarországi központi kommunikáció irányítása és lebonyolítása.
  • Az értékesítési szervezet adminisztratív támogatása.
  • Új értékesítési munkatársak betanítása az értékesítési, valamint az OBI általános ügymenetével kapcsolatban.
  • A telefonos ügyfélszolgálattól, illetve a telefonos ügyfélszolgálat üzemeltetőjétől és az OBI osztályoktól beérkező reklamációk kezelése

ÖNT KERESSÜK, HA:

  • Szeret létrehozni folyamatokat, szeret felelősséget vállalni
  • Ha gyorsan megtalálja a hangot a társterületekkel és képes hatékonyan együttműködni velük
  • Jó szervezőképességű
  • Jó elemző
  • Proaktív
  • Jól beszél angolul
  • Rendelkezik kereskedelmi cégnél szerzett tapasztalattal

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol