www.cvonline.hu

Értékesítési koordinátor

  • A hirdetés 475 napja lejárt

Magyar tulajdonú, stabil piaci pozícióval rendelkező szépségipari vállalat

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Folyamatos, személyes kapcsolattartás a belföldi viszonteladókkal, további partnerek keresése, felkutatása országos szinten
  • Mobil munkavégzés, heti min. 2-3 nap utazással (céges autóval), partnerlátogatással
  • Az értékesítési tervszámok megvalósítása
  • A szerződéskötés előkészítése, tárgyalások megszervezése, lebonyolítása, teljesítésük nyomon követése, a partnerek ellenőrzése
  • A viszonteladók folyamatos ösztönzése különböző akciókkal, bónuszrendszerrel, új elképzelések felvetése, megvalósítása
  • Proaktív részvétel az értékesítési és marketing folyamatokban
  • Forgalmi riportok készítése, elemzése, javaslatok megfogalmazása
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • A belföldi piac folyamatos figyelése, a piaci információk begyűjtése, rendszerezése, analízisek készítése a vezetők számára

Elvárások:

  • B típusú jogosítvány, több éves vezetési gyakorlat, utazási hajlandóság
  • Munkatapasztalat kereskedelmi vagy értékesítési területen
  • Marketing alapú hozzáállás
  • Eredményorientált szemlélet
  • Precíz, felelősségteljes, proaktív személyiség
  • Jó tárgyalástechnika, vevőorientáltság, jó kommunikációs képesség
  • Értékesítői véna, kreativitás és újító szellem
  • Megbízhatóság, felelősségvállalás és lojalitás
  • Rugalmasság, határozott fellépés
  • Pozitív személyiség, jó kapcsolatteremtési képesség
  • MS Office magas szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabilan, dinamikusan növekvő vállalat
  • Családias légkör
  • Változatos munkakör
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munkahely

Bérezés, juttatások:

  • Céges autó, laptop, telefon

Munkavégzés helye: Budapesti központ, de országos mobilitás szükséges

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre.