www.cvonline.hu

Értékesítési koordinátor (Referenciaszám: OE-1223)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2015.08.10.
Hirdetés azonosító: 936964

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Piacismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Vezetői rátermettség
  • Határozott fellépés
  • Kiemelten ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Sikerorientáltság
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Igény a fejlődésre, folyamatos önképzésre
  • MS Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete
  • Minimum középfokú végzettség

Előny:

  • Angol/német társalgási szintű nyelvtudás
  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Feladatok:

  • Hatékony értékesítés irányítása az áruházban
  • A szaktanácsadók munkájának felelősségteljes irányítása, felügyelete, támogatása
  • Csapatszellem kialakítása, folyamatos fenntartása
  • Folyamatos jelenlét az eladótérben – értékesítési technikák átadása a beosztottaknak; a csapat fejlesztése
  • Munkavállalói elégedettség szintjének folyamatos növelése
  • A kitűzött kereskedelmi tervek folyamatos nyomon követése, és kommunikálása a dolgozók felé
  • Egyéb, felettese által adott feladatok elvégzése

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali munkába állási lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Modern, multinacionális környezet
  • Teljes munkaidős munkaviszony

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. elektronikai termékek forgalmazásával foglalkozó partnercége számára keres értékesítési koordinátor munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1223-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet a 36 20 331 18 01-es telefonszámon, vagy személyesen Győrben a Corvin utca 12-es szám alatt.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)