www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1031882
lejárt
Tech People FEJLÉC

Környezetvédelem területén tevékenykedő angol központú cégcsoport budapesti leányvállalata sales osztályára új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI KOORDINÁTOR

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:
  • A Sales menedzser és a sales csapat munkájának támogatása;
  • A vevői adatbázis kiépítése, karbantartása;
  • A megrendelések teljesítésében való részvétel;
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a társosztályokkal, személyesen, telefonon és e-mailben;
  • Prezentációk, elemzések, kimutatások, riportok készítése;
  • Megrendelések nyomon követése;
  • Bejövő vevői érdeklődések kezelése;
  • Folyamatban lévő projektek nyomon követése, beszerzések, kapcsolódó ügyintézés;
Az pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú végzettség és releváns szakmai tapasztalat előny;
  • Aktív, magabiztos angol nyelvismeret, további nyelv ismerete előnyt jelent;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Környezettudatos szemlélet;
  • Magas fokú önállóság, proaktivitás és kreativitás;
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, stabil karrierlehetőség;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, kihívások;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Nemzetközi környezet;
Munkavégzés helye:
  • Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a fizetési igény és a munkakezdés legkorábbi időpontjának megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC