www.cvonline.hu

Értékesítési kontrolling munkatárs (KKV)

  • A hirdetés 423 napja lejárt

OTP Bank

 munkakör betöltésére munkatársat keres.

 Feladatok:

  • Rendszeres és eseti jellegű ágazat specifikus és versenytársi elemzések, kalkulációk készítése;
  • Rendszeres és ad hoc jelentések, elemzések készítése a menedzsment részére, üzleti döntések elősegítése;
  • Értékesítési teljesítmények alakulásának nyomon követése, a teljesítményt befolyásoló okok, körülmények feltárása, akciótervek készítése;
  • Értékesítési eszközök és ágazati elemzések használatának támogatása, szakmai kontrollja;
  • MS PowerPoint bemutatók rendszeres készítése;
  • Együttműködés a bank más szakterületeivel.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Vállalati pénzügyi ismeretek;
  • Angol nyelvtudás;
  • MS Office felhasználó szintű ismerete, ezen belül MS Excel és MS PowerPoint haladó szintű ismerete;
  • KKV piaci és ágazati ismeretek;
  • Analitikus gondolkodásmód, elemzési képesség;
  • Precíz, pontos, alapos munkavégzés;
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Gyors tanulási képesség;
  • Együttműködési és alkalmazkodási képesség;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség.

Előny:

  • Banknál, biztosítónál szerzett tapasztalat;
  • Szakmai felsőfokú angol nyelvvizsga;
  • Projektekben szerzett tapasztalat;
  • Adatbáziskezelési ismeretek (MS Access, SQL);
  • SAP BW/R3 modul ismerete;
  • Thinkcell szoftver ismerete.

Jelentkezési határidő: 2016. január 27.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő