www.cvonline.hu

Értékesítési kontroller

  • A hirdetés 130 napja lejárt

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Ügynöki értékesítést támogató tartalom és megoldásfejlesztések
  • Új értékesítési folyamatok és az ahhoz tartozó riportok kialakítása és működtetése
  • Riportok és vezetői, döntéshozást támogató anyagok készítése
  • Havi jutalék elszámolások előkészítése és monitoringja

Követelmények:

  • szakirányú egyetemi vagy főiskolai diploma
  • szakmai tapasztalat nem szükséges, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • teljesítmény orientáltság
  • kitartó, magas színvonalú, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Excel, Word, ppt magas fokú felhasználói ismerete
  • rendszer- és folyamatszemléletű munkavégzés
  • kezdeményezőkészség, innovativitás
  • pontosság, megbízhatóság
  • jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • magas szintű együttműködő készség,
  • nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására

Előnyt jelent:

  • SQL tapasztalat
  • minimum középfokú angol nyelvtudás

Záró dátum:
2016.08.31

Referenciakód:

KÖZP_0815_ÉRTÉKESÍTÉSI KONTROLLER_2

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő