www.cvonline.hu

Értékesítési kontroller

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2016.01.19.
Hirdetés azonosító: 1001678

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi ügyfelünk részére keresünk 2-5 év tapasztalattal rendelkező Kontrollert Budapest XXI. kerületébe.

Feladatok:

• Heti / havi / negyedéves /éves jelentések, elemzések készítése a kereskedelmi képviselők és a vezetőség részére
• Havi árbevétel zárás menedzselése, az értékesítés költségeinek elemzése, profitabilitás elemzés
• Az éves tervezési és a havi prognózis folyamatának koordinálása
• A havi sales manager prezentációk elkészítése a management summary-hoz
• Társgyári elszámolások készítése
• Tenderanyagok elkészítésének támogatása
• Vevői rabatt, jutalék rögzítése a számlázó rendszerben

Elvárások:

• Felsőfokú gazdasági végzettség, vagy OKJ mérlegképes könyvelői képesítés
• 2-5 éves preferáltan gyártóvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
• Haladó számítástechnikai ismeretek (Excel haladó szintű ismerete)
• Tárgyalóképes angol nyelvismeret előny
• Proaktív, rugalmas személyiség
• Elemzőkészség, számszaki orientáció
• Jó kommunikációs képesség
• Önálló munkavégzés, nagy munkabírás

Amit kínálunk:

• Szakmai fejlődési lehetőség
• Versenyképes juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a