www.cvonline.hu

Értékesítési Key Account Manager

  • A hirdetés 1176 napja lejárt

Autóiparnak is beszállító, Budapest környéki műanyag termékeket gyártó vállalat keres a következő pozícióba munkatársat:

Feladatok:
- új vevők felkutatása, megszerzése;
- kiállításokon, konferenciákon képviselni vállalatunkat;
- már meglévő vevőkkel szoros kapcsolattartás;
- árajánlatok készítése új és már meglévő Partnerek számára;
- szoros kapcsolattartás a termelésben dolgozó munkatársakkal.

Személyiség jegyek:
- rendkívül proaktív,
- magas önmotivációval rendelkező munkatárs, aki önállóan is szeret/képes dolgozni.

Követelmények:
- felsőfokú műszaki végzettség v. legalábbis a fröccsöntési technológia ismerete;
- kapcsolati tőke gyártó cégeknél;
- aktív angol és/vagy német nyelvtudás.

Amit nyújtani tudunk:
- stabil, megbízható, ugyanakkor kihívással teli munkakör;
- a szükséges feltételek biztosítása: mobil, laptop, telefon;
- jutalékos, motiváló bérezés.

Önéletrajzát első körben egy munkaerő-közvetítő cég kapja meg, aki az önéletrajzot csak a jelölt beleegyezését követően, az interjú után továbbítja a vállalat számára!

Munkavégzés helye: Pest megye nyugati része

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő