www.cvonline.hu

Értékesítési képviselők

  • A hirdetés 1244 napja lejárt

A Haircare Professionals Kft. a professzionális fodrászcikkek piacán piacvezető szerepet tölt be. Sales csapatunkba új kollégákat keresünk Budapestre valamint az ország egyéb területeire:

Feladatok:

  • Folyamatos személyes kapcsolattartás a terület vevőkörével
  • Jó partner kapcsolatok kiépítése és fejlesztése
  • Új, potenciális partnerek felkutatása, meggyőzése
  • Értékesítési célok és tervek teljesítése
  • Piaci információk gyűjtése
  • Termékeink, szolgáltatásainak bemutatása és értékesítése
  • Vevői észrevételek, esetleges reklamációk kezelése

Elvárások:

  • Kiváló tárgyalási, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • 3-5 év szakmai gyakorlat területi képviselő munkakörben
  • Határozott, önálló személyiség, kiváló tárgyalási, kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • B típusú jogosítvány és otthoni internet hozzáférés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó, mobiltelefon, táblagép
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges