www.cvonline.hu

Értékesítési Képviselő

  • A hirdetés 639 napja lejárt

Magyarország piacvezető Biztosító Társasága keres értékesítési területre
Munkatársakat

Munkakör megjelölése:

  • Értékesítési Képviselő

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elhivatottság
  • Nyitottság és tanulásra való hajlandóság
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Eredményorientált gondolkodásmód

Feladatok:

  • Ügyfelek teljes körű tájékoztatása, és folyamatos kapcsolattartás
  • Biztosítási, banki, lakástakarék-pénztári termékek értékesítése
  • Munkavégzéshez szükséges ismeretek elsajátítása, képzéseken való részvétel

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Értékesítési területen szerzett munkatapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Hajdúböszörmény

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kezdési támogatás
  • Karrier lehetőség
  • Stabil hátterű vállalat
  • Kulturált belvárosi munkakörnyezet

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek és szívesen dolgozna nálunk, fényképes szakmai önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével, az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő