www.cvonline.hu

Értékesítési képviselő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 959582

Partnerünk a hazai sörpiac egyik legmeghatározóbb szereplője – a világ harmadik vezető sörgyára. A sörgyár nagy hangsúlyt fektet az innovációra, ezért leendő munkatársaitól is új szemléletet, fiatalos, dinamikus munkavégzést vár el. Az alábbi pozícióba keressük a cég új munkatársát:

Leendő munkatársunk feladatai:

  • A cég számára potenciális szórakozóhelyek, vendéglátóegységek, független értékesítési pontok felkeresése

  • A területére meghatározott újonnan debütáló termékek kreatív értékesítés

  • Pontos és naprakész nyilvántartás vezetése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi)

  • Kiváló kommunikációs képesség, eredményorientált gondolkodás, értékesítői véna

  • Pontos, megbízható munkavégzés

  • Rugalmasság

  • Jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • A munka szempontjából releváns tanulmányok

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • B típusú vezetői engedély, gépjármű megléte

Amit kínálunk:

  • Fiatal szakemberekből álló, dinamikus, innovatív csapatot

  • Munkahelyet, amire büszke lehetsz

  • Élvezetet, amit márkáink hangulata áraszt és jókedvű munkavégzést

  • Folyamatos fejlődést

  • Kihívásokkal teli nemzetközi munkakörnyezetet

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése