www.cvonline.hu

Értékesítési képviselő

  • A hirdetés 868 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • Tenyésztői partnerek tervezett és rendszeres látogatása, folyamatos kapcsolattartás a döntéshozókkal
  • A Royal Canin tenyésztői programjának és termékeinek bemutatása
  • Megrendelések felvétele, összesítése, továbbítása
  • Új termékek ismertetése, bevezetése
  • Új partnerek akvirálása, regisztrálása a Vállalat ügyfélkezelési rendszerében
  • Lap top és Ipad folyamatos használata, a vállalati információs rendszerek kezelése
  • Folyamatos és rendszeres kapcsolattartás és napi beszámoló küldése a közvetlen vezető felé
  • Tenyésztői konferenciákon, kiállításokon való alkalmi részvétel akár hétvégén is
  • Felkészülés, tárgyalás és részvétel az előre meghatározott rendezvények előkészítésében és lebonyolításában.

Elvárás

  • Területen belüli lakhely
  • Pontosság
  • Erős kereskedelmi beállítottság
  • Kiváló MS office ismeret
  • Gépjármű vezetői engedély (vezetési tapasztalattal)
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (alapfokú)
  • Középiskolai érettségi

Amit nyújtunk

  • Versenyképes fizetés
  • Vállalati gépjármű
  • Laptop, Ipad, mobil telefon
  • Szakmai képzések
  • Fejlődési lehetőség
Helyek Magyarország
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol