www.cvonline.hu

Értékesítési képviselő

  • A hirdetés 686 napja lejárt

 Nemzetközi vállalat

állatorvosi értékesítési képviselőt

keres

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • Állatorvosi klinikák és állatpatikák tervezett és rendszeres látogatása, folyamatos kapcsolat tartás az üzletek és klinikák vezetőivel, készletek ellenőrzése (termékek frissességének figyelembe vételével), a termékek fogyásának ellenőrzése és elemzése az üzletekben, rendelések felvétele, összegyűjtése és továbbítása
  • A lehető legmagasabb disztribúciós szint elérése, készlethiány elkerülése, az optimális készletszint folyamatos biztosítása
  • A promóciós eszközök átvétele, kihelyezése, karbantartása, szükség esetén cseréje
  • A polcszervizelési szabályok betartása, az egyedi másodlagos kihelyezések előkészítése, végrehajtása és megvalósítása
  • A központi kereskedelmi megállapodások helyi szintű végrehajtása
  • Laptop és Ipad folyamatos használata és kezelése
  • Folyamatos és rendszeres kapcsolattartás és napi beszámoló küldése a Vet Sales Supervisor felé
  • Állatorvosi eseményeken való alkalmi részvétel akár hétvégén is

Amit elvárunk:

  • Pontosság
  • Erős kereskedelmi beállítottság
  • Kiváló MS office ismeret
  • Gépjármű vezetői engedély (vezetési tapasztalattal)
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettségek egyike: állatorvosi, orvosi, agrár mérnöki, biológusi, zoológusi

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Vállalati gépjármű
  • Laptop, Ipad, mobil telefon
  • Szakmai képzések
  • Fejlődési lehetőség

Kapcsolat:
Magyar és angol nyelvű önéletrajz május 15.-ig
Füsi Attila (VET Sales Supervisor) részére, az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő