www.cvonline.hu

Értékesítési képviselő

  • A hirdetés 733 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég az alábbi pozícióba munkatársakat keres

Feladatok:

  • A felelősségi körébe tartozó értékesítési területre vonatkozó disztribúciós és mennyiségi értékesítési tervek megvalósítása.
  • A meghatározott számú partner látogatása, direkt értékesítés naponta, túraterv alapján.
  • A cég már meglévő és potenciális új partnereivel magas szintű, a cég elvárásainak megfelelő kapcsolat kialakítása és fenntartása.
  • Az értékesítés helyén belül a termékek elérhetőségének és láthatóságának biztosítása, fenntartása és fejlesztése.

Amit elvárunk:

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői tapasztalat
  • 1-2 év FMCG szektorban, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Dohánytermék értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű Office ismeretek
  • Határozott fellépés, önállóság, rugalmasság, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs képesség, eredményorientált gondolkodás

Helyszín:

  •  Balaton környéke

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok
  • Stabil vállalati háttér
  • Alkalmazotti jogviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő