www.cvonline.hu

Értékesítési képviselő

  • A hirdetés 814 napja lejárt

Ingatlanértékesítéssel foglalkozó partnercégünk részére keresünk új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • teljes körű értékesítési tevékenység ellátása
  • ügyfelek felkutatása
  • kapcsolattartás
  • hirdetések kezelése
  • ajánlatok felvétele
  • adás-vételi szerződések előkészítése

Elvárások:

  • Minimum érettségi
  • 1-2 év kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • jó megjelenés
  • vállalkozói szemlélet
  • céltudatosság
  • terhelhetőség
  • kiemelkedő kommunikációs képességek

  • Ingatlan-, vendéglátóipar-, biztosítás-, pénzügy területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kereskedelmi/kommunikációs végzettségű pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Változatos munkavégzés
  • Fiatalos csapat
  • 100%-os jutalékkulcs
  • Lehetőség a fix bérezéses konstrukcióra

Munkaidő:

  • Rugalmas

Munkavégzés helye:

  • Budapest belső kerületei (egyénileg megválasztható)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő