www.cvonline.hu

Értékesítési képviselő

  • A hirdetés 781 napja lejárt

Budapesti székhelyű terminálértékesítéssel foglalkozó vállalathoz keresünk kollégákat,

ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

pozícióba, az ország teljes területén.

Az új munkatárs feladatköre:

  • Ügyfelek megkeresése,
  • Számlacsomagok és fizetési kártyaelfogadó terminálok értékesítése,
  • Szerződések előkészítése, megkötése, kezelése, a CRM rendszer naprakész vezetése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel,
  • Adminisztratív feladatok.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű,
  • Büntetlen előélet,
  • Nagyfokú rugalmasság, aktivitás.

Amit kínálunk:

  • Előre megtervezett napi beosztások, útvonalak, megadott ügyféllista,
  • Rendszeres szakmai képzések, oktatások,
  • Előrelépési lehetőség, hosszú távú karrierút,
  • Üzemanyag költségtérítés,
  • Folyamatosan növekvő jövedelem, 9. hónaptól min. 450.000 Ft (elvárt teljesítmény mellett).

Munkavégzés helye: Országosan

Munkakezdés: Azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát „Értékesítési képviselő” jeligére az alábbi email címre küldje.