www.cvonline.hu

Értékesítési Képviselő

  • A hirdetés 983 napja lejárt

(Pest megye)

Nemzetközi megbízónk a logisztikai szolgáltatások egyik kiemelkedő, folyamatosan fejlődő, innovatív szereplője. Jó hangulatú, fiatalos értékesítési csapatába keresi azt a lelkes, önmotivált és kezdeményező munkatársát Budapest vonzáskörzetéből, aki a szállítmányozási tevékenység akvirálását végezné.

Az új munkatárs határozott fellépésű, kiváló kommunikációs készségekkel rendelkező, erős szervezői vénával bíró, önálló munkavégzésre alkalmas, rátermett személyiség, akinek

Főbb feladatai:

  • a vállalat szállítmányozási tevékenységének értékesítése a cégvezetés által kitűzött éves kereskedelmi tervek teljesítése érdekében
  • új potenciális ügyfelek felkutatása üzleti kapcsolatai és hideghívások révén
  • a már meglévő megrendelők rendszeres és folyamatos látogatása, azokról nyilvántartás vezetése, riportok készítése a menedzsment felé; a velük való üzleti kapcsolatok fejlesztése
  • jelentések, statisztikák összeállítása a végzett tevékenységének eredményéről

Elvárások:

  • feltétel a logisztikai területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • az angol nyelv középszintű ismerete
  • gépjármű vezetői engedély
  • MS Office programok ismerete

A vállalat igényes munkakörnyezetet és vonzó juttatási csomagot (alapbér, jutalék, céges autó), személyes és szakmai fejlődési lehetőséget kínál leendő munkatársának.

Fényképpel ellátott önéletrajzát és néhány mondatos (a pozícióra szabott) motivációs levelét a lenti e-mail-címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol