www.cvonline.hu

Értékesítési képviselő

  • A hirdetés 1269 napja lejárt

A WATSING Pénzügyi Marketing Kft

Telekom üzletekben és Citi Life partnerüzletekben történő képviseletének ellátásához felvételt hirdet

értékesítési képviselő

munkakörbe.

Feladatok:

  • A partnerüzletekbe betérő ügyfelek vásárlási szokásainak és bankkártya használati szokásainak felmérése
  • Ügyfélszerzés a mindenkori promóciók ismertetésével

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés képessége
  • Sikerorientáltság
  • Optimizmus

Előny:

  • Ha megbecsülsz egy alkalmazotti munkaviszonyt és ezzel együtt keresed a kihívásokat, ég benned a versenyszellem, komolyan veszed a munkádat és az a célod, hogy egy dinamikus és sikeres csapat meghatározó tagja legyél, téged keresünk.
  • Promóter és/vagy értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

Munkavégzés egy rendkívül motivált csapat tagjaként. Oktatások, személyre szabott fejlesztési programok. Alkalmazotti munkaviszony, alapbérrel és extra juttatásokkal.

Elvárt végzettség:

Középfokú végzettség és

  • az MNB által kiadott pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga letételét igazoló tanúsítvány vagy
  • Banki szakügyintézői szakképesítés vagy
  • Pénzügyi szakügyintézői szakképesítés vagy
  • Banki, befektetési termékértékesítői szakképesítés vagy ezekkel egyenértékű végzettség

vagy

Közgazdász diploma

Fizetés:

Nettó 150.000-200.000 Ft

Egyéb juttatások:

  • Szakmai képzések, oktatások
  • Személyre szabott fejlesztési programok
  • SIM kártya korlátlan használattal
  • Szükség esetén az MNB Pénzügyi Hatósági képzés biztosítása

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony, heti 5 napos munkarend, napi 8 órás munkaidő

Tapasztalat:

Értékesítésben szerzett gyakorlat előny, de nem feltétel

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő