www.cvonline.hu

Értékesítési képviselő

  • A hirdetés 1190 napja lejárt

 A hazai és nemzetközi biztosítási szektor piacvezető szereplője értékesítési csapatába

Értékesítési képviselőt

keres az alábbi feltételekkel

Feladatok:

  • Leendő és meglévő ügyfeleink teljes körű kiszolgálása
  • Új értékesítési lehetőségek felkutatása, ajánlása
  • Ügyféligény alapú személyre szabott igényfelmérés és tanácsadás
  • Új szerződések előkészítése, teljes körű lebonyolítása
  • Saját portfólió menedzselése

Elvárások:

  • közép vagy felsőfokú végzettség (további képzések biztosítottak)
  • Számítógépes programok felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, mobilitás
  • Jó kommunikációs készség és hatékony tárgyalástechnika
  • Üzleties megjelenés, tanulási hajlandóság

Előnyök:

  • Értékesítési, szolgáltatói szektorban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi végzettség, biztosításközvetítői (PSZÁF) hatósági vizsga

Amit kínálunk:

  • Piacvezető cég ismertsége, háttere
  • Betanulási időszakra anyagi támogatás
  • Tteljesítményarányos  díjazás
  • Kialakult mentori rendszer
  • Stabil, hosszú távú életpálya lehetősége
  • Rugalmas időbeosztás
  • Kiemelkedő tevékenységért kiemelt díjazás, külföldi jutalom utak

Kérjük, motivációs levelét és önéletrajzát csatolva küldje el e-mailen az alábbi címre.

Tevékenység helye: Bács-Kiskun megye és Dél-Pest megye

Helyek Bács-Kiskun
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő