www.cvonline.hu

Értékesítési Képviselő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2014.12.15.
Hirdetés azonosító: 750694

Philip Morris a világ vezető dohányipari cége értékesítő munkatársat keres Győr és környékén.

Feladatok:

Értékesítő kollégánk feladata a parnereink látogatása, a termékek helyben történő értékesítése a vállalat terítőautójáról.

Elvárások:

- érettségi bizonyítvány
- B kategóriás jogosítvány
- legalább egy éves gépjárművezetői tapasztalat
- értékesítés területén szerzett tapasztalat (slepptúrás értékesítési tapasztalat előny)
- kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- csapatjátékosság
- teljesítmény orientáltság

Amit kínálunk:

Cégünk versenyképes fizetési csomagot kínál, kiváló vállati hátteret. Várjuk dinamikus és fiatalos csapatunkba.

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján