www.cvonline.hu

Értékesítési Képviselő

  • A hirdetés 1122 napja lejárt

A Cromwell Tools Hungary, ipari szerszám nagykereskedelmi vállalat, dinamikusan fejlődő értékesítési csapatának erősítésére keres:

munkatársat.

Feladatok:

  • új ügyfelek felkutatása
  • meglévő üzleti kapcsolatok ápolása
  • piacfigyelés
  • ajánlatok elkészítése, nyilvántartása
  • üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • akciók és promóciók megismertetése a meglévő és új ügyfelekkel
  • kapcsolattartás az értékesítési vezetővel, ügyfélszolgálattal és a cégen belüli más osztályokkal
  • szakmai tanácsadás az ügyfelek részére
  • a vállat piaci pozíciójának folyamatos javítása
  • rendszeres visszajelzések az ügyfelek felmerülő igényeivel kapcsolatban
  • riportolás az értékesítési vezető felé

Elvárások:

  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • terhelhetőség, csapatszellem
  • nagyfokú önállóság
  • kiváló tárgyalási képesség, „üzleti véna”
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Dél-dunántúli lakhely (Zala-, Somogy-,Tolna-,Baranya- megye)

Munkavégzés helye:

  • Zala-, Somogy-,Tolna-Baranya- megye

Amit a cég ajánl:

  • stabil munkáltatói háttér
  • fix alapbér + versenyképes jutalék
  • mobiltelefon
  • laptop
  • cégautó
  • cég profiljához illő tanulmányok támogatása
  • önálló munkavégzés lehetősége

Előny jelent:

  • szerszámpiac ismerete
  • meglévő ügyfélkör
  • szakirányú végzettség (kereskedelmi vagy műszaki)
Helyek Baranya
Tolna
Somogy
Zala
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő