www.cvonline.hu

Értékesítési képviselő

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2017.09.14.

Dinamikus, eredmény-orientált, motivált pályakezdő, vagy junior értékesítő vagy?
Az a célod, hogy eredményes, kiváló értékesítővé válj, és megvannak benned az alapok hozzá?
Szeretnél új ügyfelekkel foglalkozni, kapcsolatot építeni?

Ha

Pozíció leírása / Job description

Ha igen, az alábbi értékesítői lehetőség Rád vár!
- Új ügyfélkör felé történő értékesítés, hosszú távú kapcsolatok kialakítása
- Telefonos új ügyfél megkeresés, kapcsolatfelvétel
- Személyes tárgyalások lebonyolítása
- Kereskedelmi szerződések kezelése, árajánlatok készítése, szerződéskötés
- Termékek és szolgáltatások széles körű ismerete által partnerfejlesztés
- Versenytársak figyelése, projektek felderítése, piaci információk gyűjtése
- Adminisztratív feladatok

Elvárások / Requirements

- Értékesítői attitűd, jó kapcsolatteremtő képesség, prezentációs technika
- Felsőfokú végzettség – akár folyamatban lévő, hamarosan lezáruló tanulmányok
- Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- „B” kategóriás jogosítvány
- Elhivatottság az értékesítési terület iránt, rátermett személyiség

Amit kínálunk / Offer

- Karrierlehetőség
- Változatos, kihívást jelentő munkakör
- Versenyképes jövedelem, perspektíva
- Kiemelkedő tanulási és fejlődési lehetőség
- Nemzetközi vállalati környezet

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -