www.cvonline.hu

Értékesítési Képviselő

  • A hirdetés 280 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

A több, mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora, mely 2016-ban elnyerte „Az Év Magyar Vállalata” díjat. Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már több, mint 130 kirendeltségen, közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

Tehergépjármű Alkatrész Üzletág

Délnyugat- vagy Kelet-Magyarország

A Te feladataid:

  • Az értékesítési területhez tartozó potenciális partnerek rendszeres látogatása
  • Vevőakvizíció
  • A cég által kínált partneri lehetőségek kommunikálása
  • Partnerkapcsolatok ápolása, az ügyfelek irányából érkező problémák kezelése
  • Beszámolók, riportok készítése a vezetés számára
  • A tehergépjármű üzletágvezető munkájának támogatása

Amit Tőled elvárunk:

  • Középfokú végzettség, műszaki végzettség előny
  • Műszaki termékek értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás
  • Bizonyíthatóan jó kapcsolatteremtő készség és határozottság
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit Neked kínálunk:

  • Céges autó, laptop, és mobiltelefon
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Fejlődési lehetőség belső képzések által
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva töltheted fel.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző