www.cvonline.hu

Értékesítési képviselő

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 1073116
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

éRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ - országos

Szeretsz utazni?

Lételemed a kommunikáció és könnyed elnyered mások elkötelezettségét?

Elkötelezett vagy az élelmiszeripar iránt?

Megbízónk:

Partnerünk a világvezető öblösüveggyártójaként, több mint száz éve készít tiszta, fenntartható, márkaépítő üvegcsomagolást számos, a világ legismertebb élelmiszer- és italmárkájának. Globálisan 80 gyártási üzemben, 27000 alkalmazottat foglalkoztat. Lehetőség van a világ különféle nemzetiségű munkatársaitól tanulni, illetve velük együtt dolgozni. A kollégák minden nap úgy érezhetik, hogy a munkájuk értéket teremt. A vállalat nagy hangsúlyt fektet a szakmai továbbképzésre. Ha csatlakozik a csapathoz, olyan munkaadóra talál, amely támogatja a közösséget, amelyben élnek és dolgoznak a kollégák.

Munkavégzés helye:

Országos

Amire garantáltan számíthatsz:

§  Felelősségteljes, önálló munkavégzés.

§  Fejlődési lehetőség, szakmai képzések.

§  Versenyképes jövedelem, éves bónusz.

§  Céges autó, laptop telefon.

§  Folyamatos utazás belföldön és külföldön egyaránt, home office.

Főbb feladataid lesznek:

§  Kapcsolattartás a vállalat ügyfeleivel országosan és külföldön is.

§  Meglévő ügyfelek kiszolgálása, támogatása.

§  Új üzleti lehetőségek felkutatása és kiépítése.

§  Új ügyfelek részére ajánlatok készítése, árkalkuláció, tárgyalások lebonyolítása.

§  Az ügyfél kiszolgálási színvonal, ügyfél elégedettség javítása.

§  Folyamatos, hatékony együttműködés, kapcsolattartás a társterületekkel (sales, logisztika).

§  Riportolás, statisztikák készítése a vezetőség részére.

§  Az értékesítési célok tartása.

§  A piac nyújtotta lehetőségek feltérképezése, elemzése.

§  Szakmai tréningeken való folyamatos részvétel.

Amit Tőled elvárunk:

§  Angol nyelvismeret tárgyalási szint és

§  szerb vagy horvát vagy orosz nyelvismeret: tárgyalási szint.

§  Felsőfokú végzettség (előny a műszaki végzettség)

§  1-2 év értékesítési területen szerzett tapasztalat (B2B, FMCG)

§  vagy élelmiszeriparban szerzett ismeret.

§  Önálló döntéshozó képesség.

§  Erős kommunikációs képesség.

§  Kiváló problémamegoldó képesség.

§  Analitikus, stratégiai gondolkodásmód.

Az állás BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT jelent:

§  Műszaki felsőfokú végzettség.

§  Élelmiszeripari területen eltöltött tapasztalat a szakma szeretete.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya