www.cvonline.hu

Értékesítési képviselő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.09.07.
Jelentkezési határidő: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1068558

Megbízónk a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén villamosenergia-elosztásra, ipari folyamatirányításra és automatizálásra összpontosítva világszerte. A budapesti leányvállalat kereskedelmi csapatába keresünk műszaki érdeklődésű kollégát az alábbi pozícióba: értékesítési képviselő.

Feladatok:

-Kiemelt ingatlanfejlesztő, beruházó, illetve kivitelező cégekkel való kapcsolattartás
-A cég bemutatása, valamint lakossági termékkínálatának prezentálása
-A vállalat piaci pozíciójának folyamatos fejlesztése
-Ingatlanberuházások felderítése, célügyfélkör felkeresése, kezelése
-Együttműködési megállapodások előkészítése, megkötése
-Versenytársak figyelése, projektek felderítése, piaci információk gyűjtése

Elvárások:

-Min. 2 év értékesítési tapasztalat, elsősorban iparágon belül
-Kiváló kapcsolatteremtő-, illetve tárgyalási készség
-Kiemelkedő prezentációs készség
-Önálló munkavégzésre való képesség
-Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
-Műszaki affinitás, villamos ismeretek elsajátítására való képesség
-B kategóriás jogosítvány
-Felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előnyt jelent) vagy középfokú villamosipari szakképesítés
-Budapesti vagy környéki lakhely

Amit kínálunk:

-Versenyképes kompenzációs csomag
-Céges gépkocsi, mobiltelefon, laptop és internet
-Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőségek
-Nemzetközi környezet, stabil céges háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján