www.cvonline.hu

Értékesítési képviselő

  • A hirdetés 370 napja lejárt

A J.S. Hamilton cégcsoport (Link megjelenítése Kelet-Közép-Európa egyik vezető nemzetközi laboratórium hálózata, amely több mint 65 év szakmai tapasztalatával kínálja az élelmiszerek, kozmetikumok, csomagolóanyagok, valamint vegyipari és gyógyszeripari termékek vizsgálatát. A cégcsoport dinamikus bővüléséből adódóan a magyarországi J.S. Hamilton Hungaria Kft. csapatának erősítéséhez keresünk laboratóriumi szolgáltatásaink értékesítése céljából energikus, sikerorientált

munkatársat

A munkatárs felelős a J.S. Hamilton laboratóriumok szolgáltatásainak értékesítési volumenének növeléséért, a vevőkkel meglévő kapcsolatok ápolásáért, az új kapcsolatokon alapuló üzletszerzésért, valamint a tevékenységhez tartozó adminisztratív és logisztikai feladok megszervezéséért és elvégzéséért.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (BA, MA) és/vagy értékesítési gyakorlat élelmiszeripar, mikrobiológia, vegyipar, környezetvédelemi tudományok területén
  • 5-10 év szakmai gyakorlat előnyt jelent
  • anyanyelvi magyar és folyékony, gyakorlati angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt, egyéb nyelvek ismerete (lengyel) előnyt jelent
  • erős kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • önálló, pontos munkavégzés, megoldáskereső hozzáállás
  • proaktív, ügyfélorientált gondolkodásmód, értékesítői szemlélet
  • számítógépes ismeretek és azok gyakorlati alkalmazása – MS Office, internet
  • érvényes B kategóriás jogosítvány, aktív autóvezetési gyakorlat, utazási hajlandóság

Fő feladatok:

  • folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • potenciális partnerek felismerése és felkeresése
  • a laboratóriumi szolgáltatások megismertetése az ügyfelekkel
  • árajánlatok kidolgozása a vevői igények alapján
  • piaci igények folyamatos figyelemmel követése, új üzleti lehetőségek felderítése
  • üzleti riportok készítése, elvégzett feladatok dokumentálása, beszámolás a menedzsment felé
  • napi szintű kapcsolattartás a központi laboratóriummal
  • a J.S. Hamilton laboratóriumi szolgáltatásainak megismerése, az ismeretanyag fejlesztése
  • részvétel szakmai és üzleti eseményeken

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy a pozíció és a fizetési igény megjelölésével küldje el fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, rövid motivációs levél kíséretében az alábbi e-mail címre.

Magyarország minden részéről várjuk a pályázók jelentkezését.

Visszajelezni azoknak a Pályázóknak fogunk, akiket személyesen is meghallgatunk. Köszönjük a megértést.