www.cvonline.hu

Értékesítési képviselő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2016.10.23.
Hirdetés azonosító: 1036018

Magyarországon több, mint 10 éve működő mezőgazdasági takarmány értékesítésével foglalkozó partnerünk részére keresünk értékesítési képviselő kollegákat.

Feladatok:

-termékek értékesítése
-termékekhez kapcsolódó szaktanácsadás

Elvárások:

-főiskolai végzettség, állattenyésztésre és/vagy nagy haszonállat takarmányozására szakosodott mérnök, esetleg állatorvosi egyetem
-szarvasmarha vagy/és sertéstenyésztésben végzett legalább 2 éves tapasztalat
-eladó/értékesítő tapasztalat
-angol vagy német (esetleg szlovák) nyelvtudás előny, de nem feltétel
-MS Office, IN és outlook középfokú felhasználói ismerete
-B kategóriás jogosítvány
-kiváló kommunikációs képesség
-nyitott személyiség

Amit kínálunk:

-versenyképes alapbér
-mobiltelefon
-szolgálati auto
-laptop
-bónusz

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján