www.cvonline.hu
Értékesítési képviselő
Támpont-Mester Kft.
Frissítve : 2016.02.15.
Jelentkezési határidő: 2016.02.17.
Hirdetés azonosító: 1015715
lejárt

A Támpont-Mester Kft.

Európai Uniós és hazai vissza nem térítendő támogatások közvetítésére keres országos szinten az alábbi munkakörbe új kollégát, kolléganőt:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Hazai és uniós pályázatírási szolgáltatások értékesítése
  • Igényfelmérés, tanácsadás, szerződéskötés
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel
  • Új ügyfélkapcsolatok kialakítása

Amit elvárunk:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Értékesítési területen szerzett minimum 2-5 éves munkatapasztalat (nem bolti eladó)
  • Határozott, céltudatos, talpraesett személyiség
  • Üzleties megjelenés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Precizitás
  • Kitartó, eredményorientált személyiség
  • Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Ösztönzési támogatás a betanulási időszakban
  • Versenyképes, teljesítményarányos jövedelem, jutalékos rendszerben
  • Díjmentes alaptanfolyam, folyamatos szakmai továbbképzés
  • Stabil háttér

Munkavégzés helye:

Közösen meghatározott régióban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes pályázati anyagát, a kívánt munkakör betöltésének feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk.

A pályázati sikerek kulcsa

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió
Budapest, Baranya, Békés, Nógrád, Tolna, Somogy, Bács-Kiskun, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Pest, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Vas, Veszprém, Zala