www.cvonline.hu

Értékesítési képviselő

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1005660

munkatársat garázsipari termékek területére
Feladatok:
  • Partnerekkel való hosszú távú kapcsolat kiépítése, új ügyfelek megkeresése, meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Ügyfelek igényeinek alapos felmérése, potenciális értékesítési lehetőségek felismerése
  • Aktív részvétel az értékesítés-tervezési folyamatban
  • Meghatározott számú napi látogatás tervezése és lebonyolítása Magyarország területén túraterv alapján
  • Termékek ismertetése, bemutatása új potenciális vásárlók számára
  • Látogatások, vevői adatok, igények pontos adminisztrálása
  • Megrendelések generálása

Elvárások:
  • Autószerelő végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiemelkedő kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Jó tárgyalási készség
  • Rugalmasság

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Mobilitást biztosító munkaeszközök: autó, telefon, laptop
  • Stabil vállalati háttér

Előnyök:
  • Autószerelő műhelyben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény és lakhely megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése