www.cvonline.hu

Értékesítési képviselő (zeneipar)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.09.28.
Hirdetés azonosító: 1043598

Nemzetközi, a zeneiparban vezető szerepet betöltő partnerünk számára keresünk értékesítőt folyékony angol nyelvtudással.

Feladatok:

- Új partnerek megkeresése, meglévő partnerkör bővítése
- Partnerekkel, disztribúcióval való kapcsolattartás
- Értékesítési stratégia kialakításában való aktív részvétel
- Tréningek, termékbemutatók tartása
- Piac folyamatos figyelése, elemzése, változásokra való gyors reagálás
- Adminisztrációs feladatok ellátása, riportok készítése

Elvárások:

- B2B értékesítésben szerzett legalább 3 év tapasztalat
- Zene/zeneipar iránti nyitottság, elkötelezettség
- Önálló, talpraesett munkavégzés
- Folyékony angol nyelvtudás
- Ügyfélközpontú személyiség
- Jó problémamegoldó képesség és kommunikációs készség
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszútávú lehetőség és kihívások, szakmai perspektíva
- Stabil, multinacionális háttér
- Minőségi, ismert termékkör

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a